Eva Kramná
Pohraniční 52/23
Ostrava - Vítkovice
 
Zobrazit mapu Kontakt
 
Úvod
MASÁŽE
Relaxační masáž -
Sportovní masáž -
Reflexní masáž -
Breussova masáž -
Dornova metoda -
Thajská olejová masáž -
Lymfatická masáž -
Autotrakční lehátko -
Zdravá dieta -
Ceník služeb
Kontakt, mapa
Zajímavé informace
Články o zdraví
Slovník pojmů
Pro firmy
Fotogalerie

NAVRCHOLU.czMasáže

Thajská olejová masáž

Thajská olejová masáž je právem považována za jednu z nejpříjemnějších a nejúčinnějších masáží vůbec. Využívá jemné protahovací techniky tradiční thajské masáže, prvky indické ajurvédy a tradiční čínské medicíny za použití speciálních vonných olejů.
Tato léčebná a relaxačně-uvolňující metoda spočívá v jemném a plynulém vytváření tlaku na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla, čímž dochází k odblokování nahromaděné, stagnující energie, k uvolnění kloubů, svalů, šlach a protažení páteře.
Thajská olejová masáž také účinně působí proti tuhnutí tkání, posiluje cévní a lymfatický systém, redukuje otoky, posiluje nervy, reguluje funkci střev, zbavuje tělo stresu, harmonizuje a významnou měrou posiluje a utužuje imunitní systém.


Těšit se můžete na účinnou, velice příjemnou a harmonizující masáž začínající od temene hlavy, přes šíji, páteř, zádové svaly, paže a nohy – vše s důkladným, avšak citlivým protažením.
Na tuto masáž doporučuji vyhradit si (alespoň jednou měsíčně) dvouhodinový časový prostor jenom pro sebe, vypnout mobilní telefon a nechat o sebe pečovat :o)


   
TOPlist